DUOVAC

Lider w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań

DUO VAC

Odkurzacz centralny Duo Vac

Duo vac to firma z pięćdziesięcioletnim stażem. Przez ten czas zebrane doświadczenia sprawiły, że marka stała się liderem w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w systemach centralnego odkurzania. Priorytetem dla marki Duovac jest produkcja urządzeń, które potrafią spełnić wszystkie wymagania użytkownika.

Opis odkurzacza marki DUO VAC

Odkurzacze centralne zostały wyposażone w nowy filtr DuoFib Velcro o dużej wydajności przez co stały się jednymi z najbardziej wydajnych i  wygodnych urządzeń w użytkowaniu. Wybrane jednostki centralne zostały wyposażone również w  wewnętrzne kanały wyciszające dzięki, którym stały się najcichszymi na rynku.

Na uznanie zasługuje funkcja filtracji. Dzięki niej użytkownik  sam decyduje czy odkurzacz centralny będzie pracował w podwójnej filtracji czy z wielowarstwowym antyalergicznym workiem jednorazowego użytku, który po napełnieniu wymieni na nowy, czy na zasadzie filtracji cyklonowej w połączeniu z filtrem DuoFib Velcro.

Konserwacja odkurzacza  – czyli jak czyścić odkurzacz centralny

Dla jeszcze łatwiejszego korzystania na jednostce centralnej została umieszczona dioda, która poinformuje kiedy należy przeprowadzić konserwację odkurzacza centralnego. 

Raz na jakiś czas warto przeprowadzić zabieg polegający na przeczyszczeniu  rury specjalnymi kulkami do czyszczenia tego rodzaju instalacji.

Kulki wykonane są z gumy, więc  nie ma obaw, że uszkodzą instalację. Oczyszczanie odkurzacza odbywa się po przez umieszczone w rurach kulki, które ruszają się co powoduje oczyszczenie ich z zanieczyszczeń. Zaleca się przepuszczenie kulek przez wszystkie gniazda ssące, w czasie czyszczenia. Kulki takie przeważnie są wielorazowego użytku.

Zalety odkurzacza DUO VAC 

  • 5 letnia gwarancja na wszystkie modele Duovac
  • 25 letnia gwarancja na Odkurzacze centralne Duovac Sensa, Star, Air50, Siganture 200
  • markowe akcesoria z najlepszym wężem na rynku Superior również z 5 letnią gwarancją
  • jednostka SIGNATURE 200 dla dwóch użytkowników jednocześnie
  • wygodna obsługa z filtrem DuoFib Velcro. Funkcja ta daje dodatkową możliwość stosowania worków jednorazowych o dużej pojemności. Jest to to rozwiązanie, które skutecznie eliminuje kontakt z kurzem i zapobiega przedostawaniu się najdrobniejszego kurzu na silnik i elewacje Twojego domu
  • nowoczesne i trwałe silniki Domel i Ametek Lamb
Masz pytanie? napisz do nas wyślij zapytanie